VALENTÝNSKÉ SETKÁNÍ VŠECH ÚČASTNÍKŮ NAŠICH KURZŮ

HORNÍ LIBCHAVY 127 | 14. - 16. 2. 2020

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • TERMÍN
  V pátek až neděle v termínu 14. – 16. 2. 2020. Příjezd možný od 17 hodin, kdy bude probíhat recepce, ubytování, doplatky za ubytování a stravu. Od 18. hodiny bude připravena večeře v Klubovně. Společný program začne od 19 hodin v Tančírně. Konec bude v neděli kolem 17. hodiny.
 • CENA
  Cena se skládá z ceny programu a ceny za jídlo a ubytování. Cena programu se odvíjí od termínu zaplacení. Základní cena 3 500 Kč platí při zaplacení do 15. 12. 2019. Poté je cena programu 4 000 Kč. Cenu za jídlo a ubytování se bude lišit podle toho, jaký komfort ubytování si vyberete. Pohybuje se v rozmezí lox cost - 200 Kč za víkend (jídlo mám vlastní a spím na matraci ve spacáku) až po variantu luxus - 2 000 Kč za víkend (sroubek pro dva s vlastní kuchyňkou .
 • MÍSTO
  Akademie Libchavy, Horní Libchavy 127 (www.akademiesro.cz). Budeme v několika prostorách, mimo jiné i v Tančírně - vítěz soutěže Dřevěná stavba roku 2019.

LEKTOŘI

Simona Trávníčková
Simona Trávníčková
lektorka, organizuje workshop
Mariana Zacharová
Mariana Zacharová
lektorka
Kateřina Fafílková
Kateřina Fafílková
lektorka
Lukáš Habanec
Lukáš Habanec
lektor, klavírista

Co konkrétně zažijete?

 • Setkání účastníků všech improvizačních kurzů, které se realizují pod www.improvizacnikurzy.cz, tedy víkendových i pravidelných kurzů. Možnost potkat různě zkušené účastníky z Brna a Prahy, které provázíme na cestě improvizace v životě.
 • Budeme dbát na to, abyste se seznámili s ostatními improvizátory a nezústávali jen ve své improvizátorské bublině.
 • V sobotu a neděli budou probíhat tématické workshopové bloky, dle toho, co vás zajímá. 
 • Podle počtu přihlášených a jejich zájmu o témata vypíšeme tříhodinové workshopy, kam se budete moci během ledna upisovat. Workshopy budou tématické ke konkrétním technikám, dovednostem pro různé úrovně zkušenosti účastníků (příklady možných workshopů, které můžeme nabídnout: Statusy v praxi, Charaktery podle živlů, Hudba v improvizaci, Sebevědomá prezentace skrze impro, Pantomima a práce s předměty, Improvizace beze slov, Longforma, Obskurní kategorie, které si jen tak nezahrajete atd.).
 • V sobotu večer nás čeká společný velký improvizační jam, do kterého se může zapojit kdokoli.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.

Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů