VÍKENDOVÝ IMPROVIZACNI WORKSHOP

HLAS, ZPĚV A HUDBA V IMPROVIZACI

BRNO | 8. - 10. 3. 2019

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • TERMÍN
  Od pátku 8. 3. 2019 od 19:00 hodin do neděle 10. 3. 2019 cca 21 hodin.
 • CENA
  Při přihlášení a platbě do 31. 12. 2018 je cena 4 200 Kč, při pozdější platbě 4 600 Kč.
 • MÍSTO
  Klubovna Severka v Řečkovicích, adresa Horácké náměstí 12.

LEKTOŘI

Simona Trávníčková
Simona Trávníčková
lektorka, organizátorka workshopu
Lukáš Habanec
Lukáš Habanec
lektor

Co konkrétně zažijete?

 • Celkem 20 hodin intenzivního tréninku.
 • Workshop je určen pro ty, co mají s improvizaci zkušenosti a chtějí objevovat a zkumat její novou dimenzi.
 • Tématem workshopu je hlas, hudba a zpěv v improvizaci. Budeme se zabývat tím, jak využít a posílit svůj hlas ve veřejném vystupování na jevišti i mimo, jak se vypořádat s improvizačními hrami/kaetgoriemi, v nichž se zpívá. Jak objevit svou vlastní cestu k hlasovému projevu a zpěvu v improvizaci. A současně se budeme učit brát hudbu jako hereckého partnera, využívat ji jako skutečný zdroj inspirace. 
 • Jako třešnička na dortu je na konci workshopu pro jeho účastníky připraveno vystoupení pro veřejnost v sále Ornis v brněnských Lužánkách.
 • Workshop začíná vždy v pátek v 19:00 hodin a končí v neděli kolem 21 hodin.
 • Místo konání workshopu je v klubovně Severka, Horácké  nám. 12., Brno - Řečkovice. V prostoru je možné přespat ve spacáku na vlastní karimatce.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.

Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů