VÍKENDOVÝ IMPROVIZAČNÍ WORKSHOP

BRNO | 21. - 23. 9. 2018

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • TERMÍN
  Od pátku 21. 9. 2018 od 19:00hodin do neděle 23. 9. 2018 cca 21 hodin.
 • CENA
  Při přihlášení a platbě do 31. 8. 2018 je cena 4 200 Kč, při pozdějším přihlášení a platbě je cena 4 600 Kč.
 • MÍSTO
  Klubovna Severka v Řečkovicích, adresa Horácké náměstí 12, Brno.

LEKTOŘI

Simona Trávníčková
Simona Trávníčková
lektorka, organizátorka workshopu
Josef Zachar
Josef Zachar
lektor

Co konkrétně zažijete?

 • Celkem 22 hodin intenzivního tréninku.
 • Pro absolvování workshopu je třeba zkušenost s improvizací - víkendový workshop pro začátečníky, pravidelného improvizačního kurzu nebo absolvování lekcí improvizace u jiných lektorů.
 • Po práci se skupinou a tréninku vnímání, přijímání, reagování na sebe ve skupině se dostaneme k tréninku těchto dovedností na jednotlivých improvizačních kategoriích.
 • Jako třešnička na dortu je na konci workshopu pro jeho účastníky připraveno vystoupení pro veřejnost v sále Ornis v brněnských Lužánkách.
 • Workshop začíná vždy v pátek v 19:00 hodin a končí v neděli kolem 21 hodin.
 • Místo konání workshopu je v klubovně Severka, Horácké  nám. 12., Brno - Řečkovice. V prostoru je možné přespat ve spacáku na vlastní karimatce.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.

Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů