REFERENCE

A co naše kurzy říkají jejich účastníci?

Znáte ty momenty, kdy stojíte tváří v tvář prekérní situaci, která vyžaduje rychlosti reakci? Kolikrát vás napadlo, co všechno jste měli říct až ve chvíli, kdy za sebou doma zabouchnete dveře? Jak často máte pocit, že to radši necháte být i přesto, že to tak nechcete? Bafni kurzy improvizace jsou o vybudování přirozeného sebevědomí skrze přijmutí vlastní chyby, osvojení pohotovosti a hlavně získání životním nadhledu. Protože stačí, že to, co v životě dělám, mě těší a vůbec nezáleží na tom, co si kdo myslí. A navrch k tomu všemu, je to opravdu zábavně strávený čas pod vedením profíků, kteří ve vás dokáží podnítit pocit vlastní jedinečnosti.

Mariana HájkováSpecialistka online marketingu a copywriterka

Lekce improvizace pro mě znamenaly spoustu zábavy se spoustou fajn lidí. Naučil jsem se pohotověji a snad i kreativněji reagovat a hlavně nebát se udělat chybu. Jako bonus jsem si navíc odnesl spoustu zajímavých her pro rozvoj pozornosti, asociačního myšlení nebo jen zkrácení dlouhé chvíle ve skupině či dvojici.

Mgr. Michal TrunečkaIT administrátor ve SkyPicker.com

Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.

Natalie Berglovcovápsycholožka, lektorka

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že za necelý rok budu na jeviště před diváky hodinu improvizovat, tak bych se mu vysmála, protože jsem vždycky byla velmi stydlivý člověk. Ale stalo se. Veřejné vystoupení je ale jen třešnička na dortu. Korpus se skládá z improvizace v každodenním životě a z party zajímavých lidí, která se na našem kurzu sešla. Důežité je, že něco aktivně tvoříme a ne jen konzumujeme. A že naše bránice rozhodně nezahálí.

Miluše JedlinskáCompliance Coordinator, IBM