VÍKENDOVÝ IMPROVIZAČNÍ WORKSHOP

PRAHA | 9. - 11. 11. 2018

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • TERMÍN
  Od pátku 9. 11. 2018 od 19:00 hodin do neděle 11. 11. 2018 cca 21 hodin.
 • CENA
  Při přihlášení a platbě do 15. 9. cena 4 900 Kč, při přihlášení a platbě později je cena 5 500 Kč.
 • MÍSTO
  DDM Klamovka, Podbělohorská 3, Praha.

LEKTOŘI

Simona Trávníčková
Simona Trávníčková
lektorka, organizátorka workshopu
Josef Zachar
Josef Zachar
lektor

Co konkrétně zažijete?

 • Celkem 22 hodin intenzivního tréninku.
 • Pro absolvování workshopu není nutná žádná předchozí divadelní zkušenost.
 • Půjdeme od základních cvičení na rozvoj vnímání, přijímání situace, zrychlení reakcí, až se dostaneme k tréninku těchto dovedností na jednotlivých improvizačních kategoriích. 
 • Jako třešnička na dortu je na konci workshopu pro jeho účastníky připraveno vystoupení pro veřejnost v sále Klamovky.
 • Workshop začíná vždy v pátek v 19 hodin a končí v neděli kolem 21 hodin.
 • Místo konání workshopu je DDM Klamovka, Podbělohorská 3, Praha. Na místě je možné přespat ve vlastním spacáku na karimatce nebo si objednat v objektu ubytování.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.

Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů