REFERENCE

A co naše kurzy říkají jejich účastníci?

Lekce improvizace pro mě znamenaly spoustu zábavy se spoustou fajn lidí. Naučil jsem se pohotověji a snad i kreativněji reagovat a hlavně nebát se udělat chybu. Jako bonus jsem si navíc odnesl spoustu zajímavých her pro rozvoj pozornosti, asociačního myšlení nebo jen zkrácení dlouhé chvíle ve skupině či dvojici.
Mgr. Michal TrunečkaIT administrátor ve SkyPicker.com
Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.
Natalie Berglovcovápsycholožka, lektorka
Kdyby mi někdo před rokem řekl, že za necelý rok budu na jeviště před diváky hodinu improvizovat, tak bych se mu vysmála, protože jsem vždycky byla velmi stydlivý člověk. Ale stalo se. Veřejné vystoupení je ale jen třešnička na dortu. Korpus se skládá z improvizace v každodenním životě a z party zajímavých lidí, která se na našem kurzu sešla. Důežité je, že něco aktivně tvoříme a ne jen konzumujeme. A že naše bránice rozhodně nezahálí.
účastnice kurzůCompliance Coordinator, IBM
Ať už na kurzy chodíte z jakéhokoliv důvodu, co tam najdete 100% je zábava a skvělý humor. Já osobně hledal odbourání z nervozity, uvolnění a alternativu k tradičním kurzům prezentačních dovedností. A jak se líp učit než zábavou, to opravdu nevím 🙂
Michal GrossmanAnalytik SW systémů
Absolvoval jsem v Praze 2 semestry a oba byly velmi profesionálně vedeny. Začalo se od základů a postupně se procházely jednotlivé principy, se kterými se pak v improvizaci dnes a denně každý potkává. Jednotlivé hodiny probíhaly zcela bezkonfliktně, měly dobrou strukturu a na vše byl prostor si to dostatečně vyzkoušet. Lektorka Mariana Zacharová má s improvizací velké zkušenosti, které je schopná velmi příjemnou a konstruktivní formou předat, včetně průběžného podávání důležité rozvojové zpětné vazby. Kdokoli by chtěl se v improvizaci posunout dále tak s těmito kurzy určitě dle mého názoru chybu neudělá. Já jsem si to rozhodně vždy skvěle užil a odcházel pokaždé ve velmi pozitivní náladě.
Jan PařízekIT specialista
Miluji pravidelné lekce improvizace, které mne nutí být plně koncentrována na "tady a teď", které mi říkají, přestaň plánovat, co řekneš až druhý domluví, ale poslouchej, co říká, co je za těmi slovy, a posuň to dál! To dokáži ocenit především v práci pro lepší dohody s druhými, ale i ve vyjednávacích a argumentačních situacích, kterých zažívám bezpočet. Lektorky mi pomáhají dělat chyby, nutí mne nezahazovat první nápady a tím rozvíjí mou kreativitu, protože ta se rodí většinově z prvního, co mne napadne. Postupně, ale jistě se mnou tímto pomalu zabíjejí mého „vnitřního kritika v hlavě“.
Nina Mocováředitelka pro regionální rozvoj a projektové řízení v DfK Group a.s.