ON-LINE VÍKENDOVÝ IMPROVIZAČNÍ WORKSHOP - pokročilí

  5. - 7. 3. 2021

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • ČASOVÝ HARMONOGRAM
  pátek v čase 19:00-20:30, sobota a neděle 10:00-13:00, 15:00-18:00.
 • CENA
  3 200 Kč při zaplacení do 31. 1. 2021, poté 3 700 Kč.
 • MÍSTO
  On-line na platformě zoom.

LEKTORKA

Simona Trávníčková

lektorka, organizátorka workshopu

Co konkrétně zažijete?

 • Obsah workshopu bude vytvořen na základě zkušeností a dovedností jeho účastníků. Budeme objevovat, co umí zoom a co 
 • Budeme pracovat společně i rozděleni do malých skupin, vše bude interaktivní stejně jako naživo, rozhýbeme mozky i těla (i když by se vám mohlo zdát, že to on-line nepůjde). Rozhodně nebudeme celou dobu jen sedět a koukat do obrazovek :-)
 • Časový harmonogram: pátek v čase 19:00-20:30, sobota a neděle 10:00-13:00, 15:00-18:00.
 • Min. počet účastníků pro realizaci workshopu je 6.

CO ŘÍKAJÍ O ON-LINE WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Když jsem se před pár měsíci hlásil na Pražský workshop improvizace pro začátečníky, naprosto pevně jsem očekával fyzické setkání. Když později přišly sociální omezení a nabídka pouhé online alternativy, tak jsem velmi váhal, jestli má vůbec smysl se něčeho takového účastnit. I přes oblibu technologií jsem si dobře vědom jejich nedostatků. Ale nakonec ve mě zvítězila myšlenka "online nebo nic", resp. "online teď nebo bůhví kdy offline". Přišel tedy první večer, kdy jsme se setkali jako skupina na Zoomu a velmi brzo zavládla příjemná atmosféra a nadšené očekávání z nadcházejících dvou dnů. Simča byla naprosto skvělá ve všem od kreativní práce se zoomem, přes teoretický úvod do improvizace, až po stále odvážnější a odvážnější improvizační cvičení. Ač si stále myslím, že offline zážitek by byl jistě intenzivnější, rozhodně jsem rád, že jsem do toho šel už nyní a mohl si zkrze tento zážitek velmi zpříjemnit svůj pobyt v karanténě.
Jaroslav Borovskýúčastník on-line víkendového workshopu
Školení pod vedením zkušené lektorky Simony mohu jedině doporučit, intenzivní trénink předčil naprosto má očekávání a během víkendového kurzu, který byl i přes online prostředí velice akční, interaktivní, zábavný a utekl jako voda, se určitě má úroveň improvizace posunula na vyšší level. Sešla se moc příjemná skupinka sedmi sympatických lidí a během víkendu jsme se se zábavným způsobem naučili jak lépe a beze stresu umět reagovat na různé neočekávané situace. IMPRO JE FAKT SRANDA!
Eva Štursováúčastnice on-line víkendového workshopu
Z kurzu improvizace jsem nadšená. Nejenom, že se zde potkává skvělá parta lidí na kterou bych jinak nenarazila, ale vyzkoušela jsem si spoustu cvičení, kterým bych se jindy bránila. Simi však vede kurzy s takovou lehkostí, že zvládnete všechno. Navíc jsem si odnesla spoustu rad, které používám v profesním životě. Každá lekce je jiná a vždycky se těším co bude příště. Impro je pro mě nejenom zábava, ale i pojmenování a pochopení určitých věcí.
Stanislava Langáškováúčastnice pravidelných kurzů a víkendovéo workshopu on-line

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů