IMPROVÍKEND 2.0

Víkendový improvizační workshop pro ty, co už impro zažili a chtějí se dál rozvíjet.

Termíny v PRAZE

31.5. - 2. 6. 2024

cena 5 600 Kč při zaplacení do 15. 4. 2024, poté 6 600 Kč

Základní informace

  • Víkendem vás bude provázet lektorka Simona Trávníčková.
  • Místo konání workshopu je DDM Klamovka, Podbělohorská 154/3, Praha 5. Na místě je možné se ubytovat v ceně 440 Kč za noc. 
  • Na workshopu vás čeká intenzivní práce v malé skupině (max. 14 účastníků), kteří již mají zkušenosti s improvizací - prošli minimálně jedním víkendovým workshopem.
  • Předběžný harmonogram: workshop začíná v pátek v 19 hodin, končíme ve 21:30,  v sobotu ráno začínáme v 9:30 a končíme kolem 19. hodiny, v neděli se začíná v 9:30 a končíme po představení v cca 19 hodin.
  • V neděli večer si užijeme improvizační divadelní představení pro vaše známé a kamarády.

Co na víkendu zažijete?

  • Obsah workshop se vždy přízpůsobuje konkrétní účastnické skupině, jejímu počtu, zkušenostem a konkrétním potřebám.
  • Navážeme na základní improvizační principy a cvičení, které účastníci zažili na předchozích workshopech. A půjdeme dál, do dalších úrovní improvizace. Práce s tělem, pohybem, statusy, hlasem, sebevědomou prezentací, improvizovaným zpěvem atd.

Kdo vás bude víkendem provázet?

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Improvizaci se Simi je nádherný, srdce hladící a znalosti naplňující zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý, já sama trénuji improvizaci 7 let, ale takhle podané lekce jsem nikde nezažila. Simona je zcela autentická, vše podává s lehkostí, humorem, přesto velmi jasně, strukturovaně, s příběhem, znalostmi, ponaučením. Dokáže zvládat neuvěřitelné množství věcí najednou – lektorovat, facilitovat, hrát, rozesmávat, držet prostředí a vnímat lidi. A to jen tak nějaký lektor neumí. Odnesla jsem si totálnost okamžiku, velké teď a tady, velkou spoustu zábavy, ale i technik, myšlenek a poznatků o sobě i o ostatních. Kéž by v jakékoliv oblasti, kde se lektoři pohybují, byl alespoň jeden takový, jako je Simona. Za mě 1***.
Jana BrabcováLektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace
Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.
Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.