VÍKENDOVÝ IMPROVIZAČNÍ WORKSHOP

PRAHA | začátečníci

8. - 10. 10. 2021

ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • TERMÍN
  Od pátku 19:00 do neděle cca 21:00. Víkend je zakončen představením pro rodinu, přátele a kamarády v neděli v 18:00.
 • CENA
  Early bird cena je 4 900 Kč (při platbě do 1. 9. 2021), poté je cena 5 400 Kč.
 • MÍSTO
  DDM Klamovka, Podbělohorská 3, Praha.

LEKTOŘI

Simona Trávníčková

lektorka

Co konkrétně zažijete?

 • Celkem 22 hodin intenzivního tréninku.
 • Půjdeme od základních cvičení na rozvoj vnímání, přijímání situace, zrychlení reakcí, až se dostaneme k tréninku těchto dovedností na jednotlivých improvizačních kategoriích. 
 • Jako třešnička na dortu je na konci workshopu pro jeho účastníky připraveno vystoupení pro veřejnost v sále DDM Klamovka.
 • Workshop začíná vždy v pátek v 19 hodin a končí v neděli kolem 21 hodin.
 • Místo konání workshopu je v DDM Klamovka, Podbělohorská 3, Praha. V prostoru je možné přespat ve spacáku na vlastní karimatce nebo si objednat ubytování v objektu. Informace o ubytování vám přijdou po přihlášení.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.
Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů