IMPROVIZAČNÍ WORSKHOP

PRO ZAČÁTEČNÍKY

První setkání s rozvojem a tréninkem umění improvizace.

Termíny v PRAZE

3. - 5. května 2024

cena 5 600 Kč při zaplacení do 1. 3. 2024, poté 6 600 Kč.

Co je cílem workshopu? Co na víkendu zažijete?

  • Cílem workshop je naučit se reagovat na nečekané situace v klidu, nadhledu, bez stresu. Umět tvořit společně s ostatními, navazovat na jejich myšlenky a rozvíjet je. Být spontánní. Dát svému vnitřnímu kritikovi zasouženou dovolenou a dovolit si být sám sebou. Bez tlaku na dokonalost, na výkon. Na workshopu zažijete, že nic není dobře nebo špatně. Je to jen tak, jak to je. A na to se budeme učit užitečně reagovat.
  • Velkou výhodou tréninku improvizace je osobností rozvoj metodou, která je neuvěřitelně  zábavná. Na konci workshopu nejčastěji slýchám "Moc děkuju, takto jsem se už leta nenasmál/a".
  • Půjdeme od základních cvičení na rozvoj vnímání, přijímání situace, zrychlení reakcí, až se dostaneme k tréninku dovedností na vybraných zábavných improvizačních kategoriích. 
  • Jako třešnička na dortu je na konci workshopu pro jeho účastníky připraveno vystoupení pro veřejnost v sále DDM Klamovka.

Základní informace o workshopu

  • Víkendem vás bude provázet lektorka Simona Trávníčková.
  • Místo konání workshopu je DDM Klamovka, Podbělohorská 154/3, Praha 5. Na místě je možné se ubytovat v ceně 440 Kč za noc. 
  • Na workshopu je max. 14 účastníků, tj. čeká vás intenzivní práce v malé skupině.
  • Celkem 22 hodin intenzivního tréninku.
  • Workshop začíná v pátek v 19 hodin, v sobotu ráno začínáme v 9:30, v neděli končíme po představení pro přátele a známé kurzistů v cca 20 hodin.

CO ŘÍKAJÍ O WORKSHOPECH JEJICH ÚČASTNÍCI?

Improvizaci se Simi je nádherný, srdce hladící a znalosti naplňující zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý, já sama trénuji improvizaci 7 let, ale takhle podané lekce jsem nikde nezažila. Simona je zcela autentická, vše podává s lehkostí, humorem, přesto velmi jasně, strukturovaně, s příběhem, znalostmi, ponaučením. Dokáže zvládat neuvěřitelné množství věcí najednou – lektorovat, facilitovat, hrát, rozesmávat, držet prostředí a vnímat lidi. A to jen tak nějaký lektor neumí. Odnesla jsem si totálnost okamžiku, velké teď a tady, velkou spoustu zábavy, ale i technik, myšlenek a poznatků o sobě i o ostatních. Kéž by v jakékoliv oblasti, kde se lektoři pohybují, byl alespoň jeden takový, jako je Simona. Za mě 1***.
Jana BrabcováLektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace
Věděla jsem, že akce nazvaná improvíkend bude v mnohém výlet za mou komfortní zónu, což taky byla. Ale kromě toho to byl pro mě báječný víkend se zajímavými lidmi a dokonale bezpečnou atmosférou, kde měl každý prostor posunout si své vlastní hranice, ať už leží kdekoliv. Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Na víkend jsem se přihlásila, protože jsem potřebovala právě odborné lektorské osvěžení, užit si účastnickou roli a vidět své kolegy v akci (protože mají výbornou pověst). Odnesla jsem si ale mnohem víc - na kurzu se sešlo spousta zajímavých lidí z různých oborů, vládla příjemná atmosféra a díky profesionálnímu namíchání programu celý víkend utekl jako voda. Nikdo nikoho do ničeho nenutil a nesoudil, každý pracoval na sobě tak intenzívně, jak se mu chtěl a výsledek v neděli večer byl ohromující. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.
Natalie Berglowcoválektorka, psycholožka

Máte nějakou otázku? Rádi vám odpovíme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.