KURZY IMPROVIZACE

osobnostní rozvoj metodami aplikované divadelní improvizace

PŘINÁŠÍME DO ŽIVOTA IMPROVIZACI

UMĚNÍ POHOTOVĚ, S NAHDLEDEM A LEHKOSTÍ REAGOVAT NA PŘICHÁZEJÍCÍ ŽIVOTNÍ SITUACE

Rozvíjíme osobnost a dovednosti účastníků. Pracujeme na rozvoji kreativity, komunikace, veřejném vystupování a prezentačních dovednostech. Improvizace neboli schopnost pohotově reagovat na nové nečekané situace podporuje hledání autentické osobnosti člověka, spontaneitu a odvahu kráčet do nových věcí.

Díky kurzům improvizace získávají naši účastníci nadhled nad náročnými životními situacemi, dokáží sami sebe lépe prosadit, říci svůj názor tak, že je slyšet. 

CO  KONKRÉTNĚ MI TRÉNINK IMPROVIZACE PŘINESE?

 • 1
  zbavíte se stresu z veřejného vystupování
 • 2
  budete umět reagovat v jakékoli situaci
 • 3
  posílíte odvahu dělat nové věci
 • 4
  poznáte své limity a posunete je
 • 5
  spřátelíte se se svým vnitřním kritikem
 • 6
  naučíte se přijímat situace tak, jak přichází, a nebojovat s nimi

FORMÁTY IMPROVIZAČNÍCH KURZŮ

Víkendové workshopy

Intenzivní víkendový kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé nebo pokročilé v Praze i v Brně. Celkem 22 hodin intenzivního tréninku. Víkend je zakončený představením pro veřejnost. Naživo nebo on-line.

Pravidelné večerní lekce

Semestrální kurzy improvizace v Brně a Praze pro začátečníky i pokročilé. Celkem 11 pravidelných tréninků jednou týdně. Semestr je zakončen představením účastníků improvizačního kurzu.

Pobytové akce

Prodloužené víkendy nebo týdenní kurzy o prádniznách. Pro pokročilejší účastníky, kteří se chtějí v improvizaci rozvíjet dál. Mimo Prahu a Brno v prostředí, které inspiruje k tvorbě a společné práci.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY KURZŮ NA ROK 2022

2710

Autentická improvizace s Mojmírem Vackem

27.10. 2023 - 29.10. 2023Centrum všímavosti, Myslicvična, Kopečná 19
Vydejte se na cestu k improvizaci, která se opírá o opravdové vztahy a emoce a pomůže…
0311
Pro všechny, kdo se chtějí v improvizace posouvat dál a mají za sebou již nějakou zkušenost…
1602

Víkendový workshop pro začátečníky v Praze - únor 2024

16.2. 2024 19:00 - 18.2. 2024Praha, DDM Klamovka
Víkendový improvizační workshop pro ty, co nemají s improvizací žádné nebo skoro žádné zkušenosti.

Nejlepší dárek je zážitek!

DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM IMPROVIZAČNÍ WORKSHOP!

Darujte svým blízkým zážitek v podobě víkendového improvizačního kurzu. Stačí si stáhnout dárkový poukaz a věnovat jej k narozeninám nebo na Vánoce. Dejte nám zprávu o tom, že jste dárek věnovali.  Jak dárek obdarovaný/á přijme, sama si již vybere, na jaký termín se chce přihlásit. Do přihlášky nechť vyplní obdarovaná email dárce, kterému přijdou informace o platbě. A do poznámky, že se jedná o dárek a svůj vlastní email. A nebo prostě volejte nebo pište a dohodneme se na všem osobně.

LEKTOŘI IMPROVIZAČNÍCH KURZŮ

Simona Trávníčková

on-line, víkendové, pobytové i pravidelné kurzy

Kateřina Fafílková

pravidelné kurzy v Brně

Mojmír Vacek

lektor pravidelných kurzů v Brně

Lukáš Habanec

hudební workshopy

Josef Zachar

longformy, víkendové kurzy

Improvizační kurzy realizují lektoři z improvizačního divadla Bafni.

REFERENCE

A co o našich kurzech říkají účastníci?

Improvizaci se Simi je nádherný, srdce hladící a znalosti naplňující zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý, já sama trénuji improvizaci 7 let, ale takhle podané lekce jsem nikde nezažila. Simona je zcela autentická, vše podává s lehkostí, humorem, přesto velmi jasně, strukturovaně, s příběhem, znalostmi, ponaučením. Dokáže zvládat neuvěřitelné množství věcí najednou – lektorovat, facilitovat, hrát, rozesmávat, držet prostředí a vnímat lidi. A to jen tak nějaký lektor neumí. Odnesla jsem si totálnost okamžiku, velké teď a tady, velkou spoustu zábavy, ale i technik, myšlenek a poznatků o sobě i o ostatních. Kéž by v jakékoliv oblasti, kde se lektoři pohybují, byl alespoň jeden takový, jako je Simona. Za mě 1***.
Jana BrabcováLektorka osobního rozvoje a aplikované improvizace
Miluji pravidelné lekce improvizace, které mne nutí být plně koncentrována na "tady a teď", které mi říkají, přestaň plánovat, co řekneš až druhý domluví, ale poslouchej, co říká, co je za těmi slovy, a posuň to dál! To dokáži ocenit především v práci pro lepší dohody s druhými, ale i ve vyjednávacích a argumentačních situacích, kterých zažívám bezpočet. Lektorky mi pomáhají dělat chyby, nutí mne nezahazovat první nápady a tím rozvíjí mou kreativitu, protože ta se rodí většinově z prvního, co mne napadne. Postupně, ale jistě se mnou tímto pomalu zabíjejí mého „vnitřního kritika v hlavě“.
Nina Mocováředitelka pro regionální rozvoj a projektové řízení v DfK Group a.s.
Sama se věnuji školení a vzdělávání, ale mluvit s nepřipraveným obsahem, mimo svou roli je něco úplně jiného. Líbí se mi, že Simi a Joe mají velké zkušenosti s vedením podobných kurzů a o to víc, že jim trochu vidím pod pokličku oceňuji veliký kus profesionality a osobní zralosti, jakou do kurzu vkládají. Spoustu naučených technik a principů jsme si odnesla do soukromého i pracovního života a používám je úspěšně do dnes.
Natalie BerglowcováPsycholožka, lektorka
Lekce improvizace pro mě znamenaly spoustu zábavy se spoustou fajn lidí. Naučil jsem se pohotověji a snad i kreativněji reagovat a hlavně nebát se udělat chybu. Jako bonus jsem si navíc odnesl spoustu zajímavých her pro rozvoj pozornosti, asociačního myšlení nebo jen zkrácení dlouhé chvíle ve skupině či dvojici.
Mgr. Michal TrunečkaIT administrátor ve SkyPicker.com

KONTAKT

Vaše dotazy směřujte na simona.travnickova@bafni.cz či kontaktní formulář nebo volejte +420 607 624 010.

Chcete pravidelně získávat informace o chystaných kurzech? Stačí zadat Váš e-mail.

Náš mediální partner je SmartEmailing